Publishing School w Krakowie

Oferta pracy: Drukarnia Cyfrowa Studio-eM | Grafik DTP

05-May-2017

Szukamy sympatycznego Grafika DTP :)

Miejsce pracy:
siedziba firmy, Kraków-Bieńczyce

Zakres obowiązków:
– sprawdzanie i przygotowanie materiałów do druku
– projektowanie i skład materiałów reklamowych oraz okolicznościowych: wizytówki, ulotki, teczki, zaproszenia, katalogi itp.
– druk na maszynach cyfrowych Konica Minolta i Xerox

Wymagania:
– znajomość programów Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign) oraz CorelDraw
– doświadczenie w przygotowaniu projektów do druku cyfrowego i offsetowego
– wiedza z zakresu DTP, zasad typografii i kompozycji
– poczucie estetyki przy projektowaniu
– dbałość o szczegóły, czyli „ dobre oko” do wyszukiwania błędów :)
– samodzielność, zaangażowanie, kreatywność
– umiejętność pracy pod presją czasu
– komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zaoferujemy Ci:
– miłą i przyjazną atmosferę w pracy
– pracę w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o prace
– pracę dwuzmianową w godz. 8:30-16:30 i 10.00-18.00
– atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności

Uwaga zmotywowana, inteligentna i pracowita Graficzko lub Grafiku!
Jeśli uważasz, że dysponujesz wysokim poczuciem estetyki popartym portfolio, lubisz się uczyć nowych rzeczy,
ale masz niewielkie lub żadne doświadczenie w kontakcie z maszynami cyfrowymi – aplikuj!
My Cię tego nauczymy. W końcu nie od razu Rzym zbudowano! :-)

Rekrutacja trwa do 10.06.2017 r.

Prześlij nam swoje CV oraz PORTFOLIO na adres kontaktowy praca@studio-em.pl w temacie wpisz "Grafik DTP".

Uwaga:
Oferta opublikowana 5.V.2017 r.

Polecamy kurs

13|11|2017 Kurs: Kontrola jakości plików oraz barwy w DTP i prepress

14-godz. warsztaty "Kontrola jakości plików oraz barwy w DTP i prepress" Termin: 13, 14, 15, 16 listopada 2017 (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek) w godz. 17.20 ..... Szczegóły
Poinformuj znajomych

Od:

Do:

Proszę sprawdź ofertę edukacyną w Publishing School w Krakowie, naprawdę warto. Szkoła uczy nowoczesnych zawodów którę umożliwają pracę.

Captcha Image

25|11|2017 Kurs: Pierwsze kroki w animacji (edycja III)

14-godz. kurs "Pierwsze kroki w animacji" Termin: 25 i 26 listopada 2017 r. (sobota i niedziela) godz. 9.00 do 15.10 Miejsce: pracownia Mac "Publishing School&rdqu..... Szczegóły