Publishing School w Krakowie

Oferta pracy: PromoAgency | Front-End Developer

18-Feb-2015

Agencja Reklamowa PromoAgency wchodząca w skład PromoHoldingu, specjalizująca się w efektywnych kampaniach sprzedażowych oraz wspierających je kampaniach zasięgowych poszukuje osoby na stanowisko Front-End Developer

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
- tworzenie szablonów HTML/CSS/JavaScript (jQuery) na podstawie dostarczonych szablonów graficznych
- przygotowywanie szablonów mailingowych na podstawie dostarczonych szablonów graficznych
- przygotowywanie landig page na podstawie dostarczonych szablonów graficznych
- integracja szablonów z systemami CMS (WordPress i inne)
- bieżąca współpraca z grafikiem i programistą

Wymagania:

- znajomość HTML5, CSS i JavaScript (szczególnie z wykorzystaniem jQuery)
- znajomość standardów i problematyki kompatybilności kodu z różnymi przeglądarkami
- znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design
- doświadczenie w pracy z WordPress

PromoAgency oferuje:

- pracę stacjonarną w biurze firmy, w pełnym wymiarze godzinowym od poniedziałku do piątku
- wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia, uzależniona od posiadanych umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim listem motywacyjnym na adres
rekrutacja@promoagency.pl wraz z nr ref. Front/2/2015.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po
jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."

Oferta opublikowana dnia 18.02.2015 r. udostępniona przez “Publishing School”.