Publishing School w Krakowie

Oferta pracy: Pracownia Register | Grafik-Operator DTP

04-Sep-2015

Studio graficzno-wydawnicze Pracownia Register poszukuje Grafika-Operatora DTP

Miejsce pracy: Kraków, siedziba firmy

Zakres obowiązków:
– składanie publikacji różnego typu (książki, czasopisma, foldery, katalogi, raporty)
– weryfikacja plików i przygotowanie ich do drukowania offsetowego i cyfrowego

Wymagania:
– bardzo dobra znajomość programów pakietu Adobe Creative Suite (głównie InDesign)
– dokładność i precyzja przy wykonywanych pracach
– umiejętność pracy w zespole, kultura osobista oraz chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

Mile widziane:
– znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym samodzielne poszukiwanie rozwiązań bieżących problemów
– optymistyczne nastawienie do życia i poczucie humoru

Pracownia Register proponuje:
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
– wysokość wynagrodzenia do ustalenia, uzależniona od umiejętności kandydata
– możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach branżowych

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie CV wraz z portfolio na adres jacek@pracowniaregister.pl
W temacie maila należy wpisać "Operator DTP"

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz. 883)."

Oferta opublikowana dnia 4.IX.2015 r., udostępniona przez "Publishing School".

Polecamy kurs

13|11|2017 Kurs: Kontrola jakości plików oraz barwy w DTP i prepress

14-godz. warsztaty "Kontrola jakości plików oraz barwy w DTP i prepress" Termin: 13, 14, 15, 16 listopada 2017 (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek) w godz. 17.20 ..... Szczegóły
Poinformuj znajomych

Od:

Do:

Proszę sprawdź ofertę edukacyną w Publishing School w Krakowie, naprawdę warto. Szkoła uczy nowoczesnych zawodów którę umożliwają pracę.

Captcha Image

25|11|2017 Kurs: Pierwsze kroki w animacji (edycja III)

14-godz. kurs "Pierwsze kroki w animacji" Termin: 25 i 26 listopada 2017 r. (sobota i niedziela) godz. 9.00 do 15.10 Miejsce: pracownia Mac "Publishing School&rdqu..... Szczegóły