Publishing School w Krakowie

Oferta pracy: Pracownia Register | Grafik komputerowy – projektant

12-Sep-2018

Studio graficzno-wydawnicze Pracownia Register, specjalizujące się w projektowaniu i składzie
czasopism, raportów i książek poszukuje Grafika komputerowego – projektanta

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
– projektowanie publikacji wielostronicowych różnego typu (książki, czasopisma, foldery, katalogi, raporty) oraz ich skład

Wymagania:
– dobra znajomość Adobe InDesign oraz innych programów z pakietu Adobe Creative Suite
– świeże pomysły na nowoczesne publikacje utrzymane w stylistyce biznesowej
– kultura osobista, umiejętność pracy w zespole oraz chęć do podnoszenia kwalifikacji

Mile widziane:
– umiejętność rysowania
– znajomość języka angielskiego
– optymistyczne nastawienie do życia i poczucie humoru

Pracownia Register proponuje:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpraca b2b
– wysokość wynagrodzenia do ustalenia
– możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z portfolio (max 10 MB lub link) na jacek@pracowniaregister.pl
wpisując w temacie maila „Grafik – projektant”.

Do aplikacji dołącz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883).”

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 12.IX.2018 r.

Polecamy kurs

18|01|2019 Warsztaty: User Experience (UX)

trzydniowe 16-godz. warsztaty "User Experience (UX)" Dla kogo? web designerów, informatyków, grafików DTP, kierowników projektów graficznych, projektantów..... Szczegóły
Poinformuj znajomych

19|01|2019 Kurs: Kreacja One Page w WordPress

13-godz. kurs "Kreacja One Page w WordPress" Nowość bo... dzięki Elementor i Page Builder osiągniesz pełną swobodę designu strony www Termin: 19 st..... Szczegóły