Publishing School w Krakowie

Oferta pracy: Nowodworski Estate | Grafik

04-Sep-2018

Biuro Nieruchomości Nowodworski Estate poszukuje Grafika

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
– wspieranie Działu Marketingu w realizacji celów związanych z wizerunkiem i rozpoznawaniem marki
– przygotowanie projektów graficznych materiałów reklamowych, sprzedażowych i rekrutacyjnych
   (także na potrzeby mediów konwencjonalnych i social media)
– tworzenie prezentacji i grafik do materiałów szkoleniowych
– tworzenie projektów identyfikacji wizualnej naszych brandów
– dbanie o jakość i spójność komunikacji graficznej firmy
– dbanie o bieżący stan zapasów materiałów graficznych i reklamowych
– nadzorowanie współpracy z drukarniami i producentami innych materiałów marketingowych

Wymagania:
– status studenta lub gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej
– umiejętność projektowania grafiki użytkowej: materiałów reklamowych (folder, ulotka, wizytówka, logotyp, baner,
   roll-up, plakat, kubek itp.), grafiki do stron www i aplikacji internetowych
– portfolio wykonanych prac
– umiejętność obsługi tabletu graficznego
– zaawansowana obsługa oprogramowania Adobe Photoshop i Adobe Ilustrator
– umiejętność przygotowania materiałów do druku
– znajomość materiałów produkcyjnych i ich przeznaczenia
– rozwinięty zmysł estetyczny
– pasja do tworzenia i kreatywności
– samodzielność w organizacji pracy, umiejętność pracy pod deadline
– dobra znajomość j. angielskiego
– zainteresowanie marketingiem
– dużym atutem będą umiejętności z zakresu motion design oraz rysunku odręcznego

Nowodworski Estate proponuje:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– wsparcie dynamicznego, zgranego zespołu
– wprowadzenie w ciekawą branżę i twórcze środowisko do pracy
– prywatną opiekę medyczną, wyjazdy integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę https://www.pracuj.pl/praca/grafik-krakow,oferta,6261304

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 04.IX.2018 r.

Polecamy kurs

12|11|2018 Kurs: InDesign od podstaw

12-godz. kurs "InDesign od podstaw" Termin: 12 listopada (pon), 13 listopada (wt), 15 listopada (czwartek) w godz. 17.15 do 20.30 ..... Szczegóły
Poinformuj znajomych

19|11|2018 Warsztaty: Twój Start up w 3 dni

12-godz. warsztaty "Twój Start up w 3 dni!" Bo... już czas zacząć. – Stwórz strategię własnej firmy lub freelansu. – Uruchom działanie. ..... Szczegóły