Publishing School w Krakowie

Oferta pracy: Agencja Creativa Design&Strategy | Grafik DTP

02-Jul-2015

Agencja Creativa Design&Strategy, specjalizująca się w Brand&Packaging Design
poszukuje Grafika DTP

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
– przygotowanie plików do drukowania opakowań w offsecie i flexo
– współpraca w ramach zespołu

Wymagania:
– bardzo dobra znajomość programów Adobe Photoshop, Illustrator i InDesign
– doświadczenie w przygotowaniu do drukowania opakować, pozwalające prawidłowo zrealizować projekt w technice offsetowej
   i fleksograficznej
– wyczucie estetyki produktów poligraficznych
– zaangażowanie w projekty

Mile widziane:
– dobra znajomość j. angielskiego

Creativa proponuje:
– zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę
– wysokość wynagrodzenia do ustalenia, uzależniona od posiadanych umiejętności

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z portfolio na piotr.pietruszewski@creativadesign.pl

Oferta opublikowana dnia 2.VII.2015 r. udostępniona przez "Publishing School".

Polecamy kurs

19|11|2018 Warsztaty: Twój Start up w 3 dni

12-godz. warsztaty "Twój Start up w 3 dni!" Bo... już czas zacząć. – Stwórz strategię własnej firmy lub freelansu. – Uruchom działanie. ..... Szczegóły
Poinformuj znajomych

08|12|2018 Kurs: InDesign od podstaw

13-godz. kurs "InDesign od podstaw" Termin: 8 grudnia (sob.) godz. 14.00 –20.00 + 9 grudnia (niedz.) godz. 14.00 do 19.15 Ce..... Szczegóły