Publishing School w Krakowie

Oferta pracy: Drukarnia Hergon | Drukarz cyfrowy + obsługa Klienta

05-Jun-2017

Drukarnia Cyfrowa Hergon w Krakowie
poszukuje Drukarza cyfrowego + obsługa Klienta

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
– obsługa Klienta
– wydruki powierzonych materiałów
– przygotowanie do druku
– obsługiwanie drukarek cyfrowych, ploterów oraz urządzeń introligatorskich

Wymagania:
– znajomość programów graficznych Adobe, Corel
– umiejętność rozmowy i pracy z klientem
– komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność
– umiejętność pracy w grupie
– dobra organizacja pracy, sprawne wykonywanie obowiązków

Hergon proponuje:
– zatrudnienie na umowę zlecenie
– wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności oraz osiąganych rezultatów
– stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji (portfolio w PDF-ie, CV, list motywacyjny) na adres praca@hergon.pl

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty i nie zwracamy przyniesionych dokumentów aplikacyjnych.

Uwaga:
Oferta opublikowana 5.VI.2017 r.