Publishing School w Krakowie

Oferta pracy: Drukarnia CopyMAX System | Drukarz wielkoformatowy

15-Jan-2015

Drukarnia CopyMAX System zajmująca się reklamą wielkoformatową poszukuje pracownika na stanowisko drukarz wielkoformatowy

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
- obsługa wielkoformatowych maszyn drukujących – druk solwentowy i UV
- nadzór nad procesem drukowania
- dbanie o stan techniczny urządzeń i stanowiska pracy

Wymagania:
- praktyczna znajomość obsługi programów Photoshop oraz Corel Draw
- samodzielność w działaniu, dokładność i operatywność
- dobra organizacja własnej pracy i terminowość

Mile widziane:
- doświadczenie na stanowisku drukarza cyfrowego/wielkoformatowego
- wiedza z zakresu mediów (materiałów) do druku i ich wykańczania
- praktyczna znajomość obsługi programów: PosterPrint, PosterShop, inne programy ripujące

Oferujemy:
- pracę w systemie zmianowym
- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia
- pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju zawodowego i pogłębiania swojej wiedzy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres copymax@copymax.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Uwagi:
Oferta opublikowana dnia 15.I.2015 r., udostępniona przez „Publishing School”.

Polecamy kurs

13|11|2017 Kurs: Kontrola jakości plików oraz barwy w DTP i prepress

14-godz. warsztaty "Kontrola jakości plików oraz barwy w DTP i prepress" Termin: 13, 14, 15, 16 listopada 2017 (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek) w godz. 17.20 ..... Szczegóły
Poinformuj znajomych

Od:

Do:

Proszę sprawdź ofertę edukacyną w Publishing School w Krakowie, naprawdę warto. Szkoła uczy nowoczesnych zawodów którę umożliwają pracę.

Captcha Image

25|11|2017 Kurs: Pierwsze kroki w animacji (edycja III)

14-godz. kurs "Pierwsze kroki w animacji" Termin: 25 i 26 listopada 2017 r. (sobota i niedziela) godz. 9.00 do 15.10 Miejsce: pracownia Mac "Publishing School&rdqu..... Szczegóły