Publishing School w Krakowie

Oferta pracy: Drukarnia CopyMAX System | Drukarz wielkoformatowy

15-Jan-2015

Drukarnia CopyMAX System zajmująca się reklamą wielkoformatową poszukuje pracownika na stanowisko drukarz wielkoformatowy

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
- obsługa wielkoformatowych maszyn drukujących – druk solwentowy i UV
- nadzór nad procesem drukowania
- dbanie o stan techniczny urządzeń i stanowiska pracy

Wymagania:
- praktyczna znajomość obsługi programów Photoshop oraz Corel Draw
- samodzielność w działaniu, dokładność i operatywność
- dobra organizacja własnej pracy i terminowość

Mile widziane:
- doświadczenie na stanowisku drukarza cyfrowego/wielkoformatowego
- wiedza z zakresu mediów (materiałów) do druku i ich wykańczania
- praktyczna znajomość obsługi programów: PosterPrint, PosterShop, inne programy ripujące

Oferujemy:
- pracę w systemie zmianowym
- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia
- pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju zawodowego i pogłębiania swojej wiedzy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres copymax@copymax.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Uwagi:
Oferta opublikowana dnia 15.I.2015 r., udostępniona przez „Publishing School”.

Polecamy kurs

12|11|2018 Kurs: InDesign od podstaw

12-godz. kurs "InDesign od podstaw" Termin: 12 listopada (pon), 13 listopada (wt), 15 listopada (czwartek) w godz. 17.15 do 20.30 ..... Szczegóły
Poinformuj znajomych

19|11|2018 Warsztaty: Twój Start up w 3 dni

12-godz. warsztaty "Twój Start up w 3 dni!" Bo... już czas zacząć. – Stwórz strategię własnej firmy lub freelansu. – Uruchom działanie. ..... Szczegóły