Publishing School w Krakowie

Oferta pracy: Drukarnia AlejeStudio | Drukarz cyfrowy + obsługa Klienta

30-May-2017

Drukarnia Cyfrowa i Offsetowa AlejeStudio w Krakowie
poszukuje Drukarza cyfrowego + obsługa Klienta

Miejsce pracy: Kraków – Stare Miasto

Zakres obowiązków:
– obsługa Klienta
– wydruki powierzonych materiałów
– praca przy różnych maszynach i urządzeniach drukarskich

Wymagania:
– wykształcenie min. średnie
– znajomość programów pakietu Adobe, Corel, MS Office
– umiejętność rozmowy i pracy z klientem
– kreatywne myślenie, komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność, dbałość o szczegóły
– umiejętność pracy w grupie
– dobra organizacja pracy i terminowość wykonania powierzonych zadań

AlejeStudio proponuje:
– pracę stacjonarną na pełen etat (od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-18.00, sobota w godz. 10.00-15.00)
– wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, zaangażowania i osiąganych rezultatów
– stabilne warunki zatrudnienia
– ciekawą pracę w młodym i rozwijającym się zespole

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji (portfolio w PDF-ie, CV, list motywacyjny) na adres praca@alejestudio.pl

O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie.
Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty i nie zwracamy przyniesionych dokumentów aplikacyjnych.

Uwaga:
Oferta opublikowana 30.V.2017 r.

Polecamy kurs

13|11|2017 Kurs: Kontrola jakości plików oraz barwy w DTP i prepress

14-godz. warsztaty "Kontrola jakości plików oraz barwy w DTP i prepress" Termin: 13, 14, 15, 16 listopada 2017 (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek) w godz. 17.20 ..... Szczegóły
Poinformuj znajomych

Od:

Do:

Proszę sprawdź ofertę edukacyną w Publishing School w Krakowie, naprawdę warto. Szkoła uczy nowoczesnych zawodów którę umożliwają pracę.

Captcha Image

25|11|2017 Kurs: Pierwsze kroki w animacji (edycja III)

14-godz. kurs "Pierwsze kroki w animacji" Termin: 25 i 26 listopada 2017 r. (sobota i niedziela) godz. 9.00 do 15.10 Miejsce: pracownia Mac "Publishing School&rdqu..... Szczegóły