Publishing School w Krakowie

Oferta pracy: Agencja Interaktywna FreshView | Graphic Designer

17-Jan-2017

Agencja Interaktywna FreshView poszukuje Graphic Designera

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
– projektowanie graficzne stron internetowych
– udział przy projektach identyfikacji wizualnej

Wymagania:
– biegłość w programach Adobe Illustrator i Photoshop
– doświadczenie w projektowaniu responsywnych stron internetowych
– dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00
– wrodzone wyczucie estetyki

FreshView proponuje:
– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
– atrakcyjne stałe wynagrodzenie
– możliwość budowania własnego portfolio
– pracę w centrum Krakowa w przestrzennym biurze z przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespołem specjalistów

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 17.I.2017 r.

Polecamy kurs

13|11|2017 Kurs: Kontrola jakości plików oraz barwy w DTP i prepress

14-godz. warsztaty "Kontrola jakości plików oraz barwy w DTP i prepress" Termin: 13, 14, 15, 16 listopada 2017 (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek) w godz. 17.20 ..... Szczegóły
Poinformuj znajomych

Od:

Do:

Proszę sprawdź ofertę edukacyną w Publishing School w Krakowie, naprawdę warto. Szkoła uczy nowoczesnych zawodów którę umożliwają pracę.

Captcha Image

25|11|2017 Kurs: Pierwsze kroki w animacji (edycja III)

14-godz. kurs "Pierwsze kroki w animacji" Termin: 25 i 26 listopada 2017 r. (sobota i niedziela) godz. 9.00 do 15.10 Miejsce: pracownia Mac "Publishing School&rdqu..... Szczegóły

Od:

Do:

28|11|2017 Kurs: Zarządzanie barwą w fotografii, DTP i druku

12-godz. warsztaty "Zarządzanie barwą w fotografii, DTP i druku" Termin: 28, 29, 30 listopada 2017 (wtorek, środa, czwartek) w godz. 17.10 do 20.30 Miejsce: praco..... Szczegóły