Publishing School w Krakowie

Blog Publishing School

WordPress – jak zacząć?

Publikuje: Publishing School • 29 | 5 | 2018

Dziś, w ramach cyklu "Wiedza dla Ciebie" zajmiemy się WordPress'em. Co to jest? Kto może tworzyć strony www w WordPress? Jak się tego nauczyć? Już odpowiadamy.

Jeśli chcesz założyć bloga, zbudować na początek prostą strone www dla swojej firmy lub dla klientów to WordPress jest świetnym rozwiązaniem! To jeden z najbardziej intuicyjnych systemów zarządzania treścią. Został napisany w języku programowania PHP i wykorzystuje bazę danych MySQL. Zaprojektowano go głównie z myślą o tworzeniu blogów i prostych stron. Ma licencję GNU General Public License i jest dostępny bezpłatnie.

Dzięki ogromnej społeczności użytkowników WordPress codziennie rozwija swoje możliwości. Powstają nowe dodatki, a większość z nich jest dostępna free.

WordPress'a może nauczyć się każdy – wystarczy czas, chęci i cierpliwość. Umiesz obsługiwać komputer? Znasz Worda? A więc WordPress nie sprawi Ci najmniejszej trudności. Na początku będziesz korzystać z gotowych wtyczek i motywów. A z czasem, gdy rozwiniesz swoje umiejętności możesz je modyfikować, a nawet konstruować własne szablony.

Jeżeli uczysz się sam to owszem, możesz dojść do efektu, ale poświęcisz na to ogromną ilość bardzo cennego czasu. Sugerujemy skorzystanie z organizowanego przez nas kursu wprowadzającego, który znacznie przyspieszy poznawanie podstaw. Profesjonalny specjalista WordPress w szybkim tempie objaśni Ci, skoryguje i pokaże wszystkie możliwości architektury strony w tej technologii. Chodzi o to, abyś błyskawicznie doszedł do samodzielności w WordPress'ie.

Natomiast jeśli chcesz zdobyć prawdziwy zawód web designera to podstawowe umiejętności już nie wystarczą. Trzeba się wyposażyć w inne mocne narzędzia, np. HTML5, CSS3, After Effects, udźwiękawianie plików i kreatywne projektowanie www. Na te wyzwanie odpowiada nasz roczny kierunek Grafika web design. Wiecie przecież, że klient i pracodawca wymagają ogromnie dużo. Dlatego przez cały rok jest nad czym pracować, nie będziesz się nudzić! 


W Publishing School
uczymy zawodów, które umożliwiają pracę. – Przygotowujemy do niej praktycznie!

Stawiamy na komputery i warsztaty, wykłady są passe!

W sposobie nauczania kładziemy mocny akcent na wprowadzenie do zawodu tych, którzy nie mają jeszcze doświadczenia zawodowego.

Popatrz w przyszłość i zrealizuj marzenia o dobrej pracy! 

Tagi