Publishing School w Krakowie

Blog Publishing School

Życzenia na Wielkanoc 2017

Publikuje: Krystyna Nowak-Wawszczak • 07 | 4 | 2017

Znowu przetrwaliśmy zimę i utopiliśmy Marzannę. "Wiosno, wiosno, wiosno, ach to ty!..." – śpiewał Marek Grechuta. I przyszła. A z nią uroczysty czas Wielkanocy. – Wielka Noc to nie tylko zieleń w parkach i na łąkach, tulipany w wazonie, bukszpan, żółte kurczaczki, pisanki w koszyczkach i wesołe czekoladowe zajączki. Słowem pełny infantylizm. – Mamy już swoje lata i wiemy, że to czas rozpięty pomiędzy konfliktem, zamieszaniem, niepewnością, zdradą, obawami, strachem, cierpieniem z jednej strony, a

ciszą, wyczekiwaniem, refleksją, nadzieją, zadziwieniem, łagodnością i wybuchem ogromnej radości z drugiej. – Wszyscy się w tym odnajdujemy. Tak jak w życiu.

Na te dni pospiesznych przygotowań, pracowitej krzątaniny, a potem luzu, odpoczynku, świętowania w towarzystwie najbliższych zarówno przy stole, jak i na spacerach, życzę Wam wszystkim:

Słuchaczom, Kursantom, Absolwentom, Gościom Szkoły, Wykładowcom, Pracownikom i tym z Państwa, którzy choćby przez przypadek czytają ten tekst:

dobrego zdrowia, doskonałego nastroju, regeneracji wewnętrznej i zewnętrznej. – A mówiąc po staropolsku: Wesołego Alleluja!


W Publishing School
uczymy zawodów, które umożliwiają pracę. – Przygotowujemy do niej praktycznie!

Stawiamy na komputery i warsztaty, wykłady są passe!

W sposobie nauczania kładziemy mocny akcent na wprowadzenie do zawodu tych, którzy nie mają jeszcze doświadczenia zawodowego.

Popatrz w przyszłość i zrealizuj marzenia o dobrej pracy! 

Tagi