Publishing School w Krakowie

Blog Publishing School

Pisz wiersze na eMultipoetry.eu

Publikuje: • 29 | 9 | 2010

"Bo naprawdę nie dzieje się nic i nie stanie się nic aż do końca..." - śpiewa  krakowski piwniczny bard Grzegorz Turnau. Kto z nas nie słyszał!?

Autorem tych słów i tekstów wielu innych refleksyjnych piosenek jest znany poeta  pan Michał Zabłocki. Jego poezję można także przeczytać każdego wieczoru w Krakowie...  na murze narożnej kamienicy  Bracka - Rynek Główny. To jeden z jego projektów multimedialnych. Inne to poezja drukowana szablonowo na chodnikach miasta.

Poezja dla przechodniów, poezja ludzi spieszących się, poezja dla tych, którzy nie czytają poezji, poezja jednego zdania. - Jak zwykle: szalony, magiczny, zaczarowany Kraków.

"Publishingowi" fani poezji Michała Zabłockiego mieli okazję poznać osobiście autora uczestnicząc w dniu 27 października 2010 r. w spotkaniu autorskim w gmachu Biblioteki Jagiellońskiej. Wieczór z cyklu "Salon literacki Jagiellonki" zorganizowała Biblioteka Jagiellońska w Krakowie. Za zaproszenie nas bardzo dziękujemy.

Pan Michał Zabłocki nie tylko sam pisze, ale jest autorem szeregu ciekawych poetyckich projektów multimedialnych. Gorąco zachęca wszystkich, którzy dotąd wstydliwie ukrywali w szufladach swoje "rymy" do publikowania ich online.

Zapamiętaj: eMultipoetry.eu

A autograf skreślony dla nas ręką pana Michała Zabłockiego zachowujemy z radością w naszej szkolnej Księdze pamiątkowej.


W Publishing School
uczymy zawodów, które umożliwiają pracę. – Przygotowujemy do niej praktycznie!

Stawiamy na komputery i warsztaty, wykłady są passe!

W sposobie nauczania kładziemy mocny akcent na wprowadzenie do zawodu tych, którzy nie mają jeszcze doświadczenia zawodowego.

Popatrz w przyszłość i zrealizuj marzenia o dobrej pracy! 

Tagi