Publishing School w Krakowie

Blog Publishing School

Na konferencji KOWEZiU

Publikuje: • 19 | 4 | 2010

W dniu 16 kwietnia 2010 r. na zaproszenie Krajowego Ośrodka Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej z Warszawy delegacja wykładowców Krystyna N-Wawszczak i Maria Widawska brały udział w zorganizowanej w krakowskim hotelu "Sympozjum" prestiżowej konferencji na temat: "Wdrażanie modułowych programów kształcenia zawodowego".

Referaty i dyskusje prowadzili między innymi: dyr. KOWEZiU pani Teresa Kazimierska, dyr. Wydziału w Kuratorium Oświaty pan Wincenty Janowiak, koordynatorki projektu panie Małgorzata Bednarek i Bogumiła Surowiec.

Modułowe programy nauczania są przyszłością kształcenia zawodowego na całym świecie. W "Publishing School" posługujemy się od początku istnienia szkoły autorskimi programami nauczania, które są qazimodułowe.

Idea modułów polega na tym, że  wyniku nauczania nie tyle liczą się suche wiadomości, lecz przede wszystkim umiejętności, czyli to, co konkretnie umiesz wykonać w swoim zawodzie.

Planujemy w metodyce i organizacji nauczania w naszej szkole zmierzać ku pełnej modułowości.

A organizatorom konferencji pięknie dziękujemy za zaproszenie.


W Publishing School
uczymy zawodów, które umożliwiają pracę. – Przygotowujemy do niej praktycznie!

Stawiamy na komputery i warsztaty, wykłady są passe!

W sposobie nauczania kładziemy mocny akcent na wprowadzenie do zawodu tych, którzy nie mają jeszcze doświadczenia zawodowego.

Popatrz w przyszłość i zrealizuj marzenia o dobrej pracy! 

Tagi