Publishing School w Krakowie

Blog Publishing School

Krakowski Festiwal Animacji

Publikuje: Publishing School • 27 | 7 | 2015

Marzenia grafików 2D i 3D spełniają się w wakacyjnym Krakowie. Tu nie tylko spacery, zabytki, zaczarowana dorożka, tradycyjne i interaktywne muzea. Nie tylko ogródki kawowe, stylowe restauracje, ziejący prawdziwym ogniem smok nad Wisłą. Już za kilka dni, od 30 lipca (czwartek) do 2 sierpnia (niedziela) coś więcej... świetna gratisowa impreza: Krakow Summer Animation Days 2015. Nie może cię na niej zabraknąć. Każdego z czterech festiwalowych wieczorów o godz. 21.30 na krakowskim Małym Rynku

topowe długometrażowe animacje. To plenerowe pokazy najlepszych światowych produkcji. Zobacz w jaką stronę zmierza animacja, jakie są aktualne trendy. Podpatrz jak inni spostrzegają świat. Jak projektują, rysują i montują najlepsi. Oceń i porównaj. Sprawdź też w którym miejscu jesteś na tej drodze. Co już umiesz, a czego warto byłoby się nauczyć.  I dobrze się baw – przecież są wakacje!

Program festiwalu www.ksad.pl

 


W Publishing School
uczymy zawodów, które umożliwiają pracę. – Przygotowujemy do niej praktycznie!

Stawiamy na komputery i warsztaty, wykłady są passe!

W sposobie nauczania kładziemy mocny akcent na wprowadzenie do zawodu tych, którzy nie mają jeszcze doświadczenia zawodowego.

Popatrz w przyszłość i zrealizuj marzenia o dobrej pracy! 

Tagi