Publishing School w Krakowie

Blog Publishing School

Konkurs czasopisma "Świat Poligrafii Professional"

Publikuje: Publishing School • 13 | 9 | 2018

Otrzymaliśmy informację o planowanym przez pismo "Świat Poligrafii Professional" konkursie na projekt 12 okładek tego czasopisma na rok 2019. Projekty, które zwyciężą zostaną opublikowane jako okładki. Dodatkowo w piśmie oraz na jego www zostanie zamieszczona notatka o autorze każdego zwycięskiego projektu. 

Co prawda organizatorzy nie zaplanowali nagród pieniężnych, jednak jako szkoła popieramy i rekomendujemy Państwa udział w tym konkursie. "Świat Poligrafii Professional" jest prestiżowym, działającym od wielu lat czasopismem z redakcją w Warszawie.  Uważamy, że udział w konkursie może stanowić interesującą szansę wzbogacenia Państwa portfolio oraz wzmocnienia posiadanego już doświadczenia graficznego.

Na razie wstępnie chcielibyśmy zapytać kto z Państwa byłby zainteresowany udziałem. O szczegółach będziemy informować w październiku 2018 r. jedynie osoby zgłoszone mailem na sekretariat@publishingschool.plW Publishing School
uczymy zawodów, które umożliwiają pracę. – Przygotowujemy do niej praktycznie!

Stawiamy na komputery i warsztaty, wykłady są passe!

W sposobie nauczania kładziemy mocny akcent na wprowadzenie do zawodu tych, którzy nie mają jeszcze doświadczenia zawodowego.

Popatrz w przyszłość i zrealizuj marzenia o dobrej pracy! 

Tagi