Publishing School w Krakowie

Blog Publishing School

Konferencje, czyli wykładowcy się naradzali

Publikuje: • 07 | 2 | 2011

W minionym tygodniu odbyły się w szkole kolejno trzy Konferencje Rady Pedagogicznej. Dnia 31 stycznia 2011 r. obradowała grupa wykładowców kierunku kreowanie kampanii reklamowych, w dniu 1 lutego ważne sprawy omawiali wykładowcy poligrafii, a w dniu 2 lutego spotkali się wykładowcy kierunków: multimedialnego, animacji oraz grafiki 3D.

Słuchaczy interesuje zapewne, co też może się dziać za takimi zamkniętymi drzwiami "pokoju nauczycielskiego". Zajrzyjmy więc, choćby przez dziurkę od klucza.

I... Siedzą, dyskutują, gestykulują, piją kawę, uśmiechają się, w sumie nudy. Acha, jeszcze robili fotki! A poważnie. – Wszyscy wykładowcy zapoznali się przede wszystkim z wynikami anonimowej ewaluacji, (ankiety półrocznej), w której słuchacze poszczególnych kierunków ocenili: w "plusach" co im się podoba w szkole, co jest łatwe i bardzo ciekawe, a w "minusach": co ich zdaniem jest trudne, co zmienić, poprawić i dostosować. Wykładowcy podali też własne, konkretne uwagi i propozycje np. dotyczące metodyki pracy z osobami dorosłymi.

Nie obyło się bez najnowszej szkolnej statystyki, giełdy aktualności branży, rynku pracy i reklamy (czytaj: trochę faktów, trochę plotek). No i szkolne plany, plany, plany! – Teraz lekki zimowy oddech i wkraczamy w drugi semestr nauki.


W Publishing School
uczymy zawodów, które umożliwiają pracę. – Przygotowujemy do niej praktycznie!

Stawiamy na komputery i warsztaty, wykłady są passe!

W sposobie nauczania kładziemy mocny akcent na wprowadzenie do zawodu tych, którzy nie mają jeszcze doświadczenia zawodowego.

Popatrz w przyszłość i zrealizuj marzenia o dobrej pracy! 

Tagi