Publishing School w Krakowie

Blog Publishing School

Cudów nie ma, jest marketing

Publikuje: Publishing School • 05 | 8 | 2015

Na marketingu, tak jak na medycynie, wszyscy się podobno znają. Ale nas w Publishing School przewrotnie nie interesuje co kto wie, lecz co potrafi wykonać. – Dlatego z przekonaniem zapraszamy na 6 godz. sobotnie warsztaty w dniu 5 września 2015 r. W czasie tych zajęć każdy uczestnik stworzy dla siebie lub swojej firmy konkretny plan działań marketingowych. Taki, który od razu będzie mógł zastosować. Forma ma promocyjną cenę 70 zł brutto. Szczegóły umieściliśmy w zakładce kursy.

Dlaczego to ważne? Otóż, w dużych korporacjach i sieciach handlowych marketing kreują sztaby fachowców. Planują działania skuteczne i wyrafinowane do tego stopnia, że jako konsumenci często nie zauważamy jak bardzo jesteśmy celem tych zabiegów, a nawet obiektem manipulacji.

Małe firmy i osoby poszukujące pracy taki marketingowy plan muszą po prostu wykonać dla siebie i nikt ich w tym nie zastąpi. Pytanie: "panie premierze, jak żyć?" jest niestety kompromitującą oznaką bezradności. A przecież się da. Spróbujcie.

 


W Publishing School
uczymy zawodów, które umożliwiają pracę. – Przygotowujemy do niej praktycznie!

Stawiamy na komputery i warsztaty, wykłady są passe!

W sposobie nauczania kładziemy mocny akcent na wprowadzenie do zawodu tych, którzy nie mają jeszcze doświadczenia zawodowego.

Popatrz w przyszłość i zrealizuj marzenia o dobrej pracy! 

Tagi