Publishing School w Krakowie

Blog Publishing School

Będzie się działo...

Publikuje: • 02 | 1 | 2014

Kontrolowanie funkcjonowania szkoły, określane kiedyś wizytacją kuratoryjną, obecnie nazywa się elegancko ewaluacją całościową. W naszej szkole będziemy mieli przyjemność przeżycia tych "mocnych wrażeń" w dniach od 8 do 12 stycznia 2014 roku.

Dwie panie wizytatorki Kuratorium Oświaty w Krakowie mgr Wioletta Wypych i mgr Aleksandra Sutkowska będą obserwowały zajęcia wszystkich kierunków, przeprowadzały ankiety i wywiady ze słuchaczami, wykładowcami, dyrektorem i pracownikami niepedagogicznymi. Zaszczycą swoją obecnością Radę Pedagogiczną, przeanalizują zebrane materiały, a następnie opracują obszerny i szczegółowy raport, który zostanie opublikowany na oświatowych stronach www.

Panie wizytatorki serdecznie witamy w naszych skromnych progach, mając nadzieję, że funkcjonowanie naszej szkoły znajdzie w ich opinii uznanie.


W Publishing School
uczymy zawodów, które umożliwiają pracę. – Przygotowujemy do niej praktycznie!

Stawiamy na komputery i warsztaty, wykłady są passe!

W sposobie nauczania kładziemy mocny akcent na wprowadzenie do zawodu tych, którzy nie mają jeszcze doświadczenia zawodowego.

Popatrz w przyszłość i zrealizuj marzenia o dobrej pracy! 

Tagi