Publishing School w Krakowie

Blog Publishing School

Rabat 10% na... wszystko

Publikuje: Publishing School • 23 | 6 | 2015

Miło nam poinformować Państwa, że od dziś, to jest od 23 czerwca 2015 r. Drukarnia Cyfrowa Iris Studio w Krakowie opracowała dla nas kompleksową propozycję. Wprowadza 10% rabat dla słuchaczy, absolwentów i wykładowców naszej Szkoły na: projekty graficzne, przygotowanie plików do drukowania, wydruki na maszynie cyfrowej Xerox Colour C70, usługi finishingowe i introligatorskie. Ten sam rabat obejmuje także zamówienia na publikacje reklamowe realizowane offsetem.

Przykładowo, na hasło: Publishing School, czarne jednostronne wydruki na standardowym papierze A4 ksero 80 g mają cenę 10 groszy. Analogiczne w pełnym kolorze 90 groszy. W przypadku większych nakładów cyfrowych możliwe są dalsze zniżki. Dopłata za inny wybrany papier objęta jest także 10% rabatem.

Zapamiętajcie – hasło: "Publishing School".


W Publishing School
uczymy zawodów, które umożliwiają pracę. – Przygotowujemy do niej praktycznie!

Stawiamy na komputery i warsztaty, wykłady są passe!

W sposobie nauczania kładziemy mocny akcent na wprowadzenie do zawodu tych, którzy nie mają jeszcze doświadczenia zawodowego.

Popatrz w przyszłość i zrealizuj marzenia o dobrej pracy! 

Tagi